دسته‌ها
چه بپوشیم؟

چه جورابی بپوشیم؟

قوانین پوشیدن جوراب؛
قانون یک؛ با کفش ورزشی و یا بوت جوراب کم‌رنگ بپوشید. جوراب‌های کوتاه برعکس جوراب‌های بلند انتخاب درست‌تری برای این نوع از کفش‌ها هستند، این جوراب‌ها درست زیر استخوان مچ پا جای می‌گیرند. این جوراب‌ها پای شمارا خنک نگه می‌دارند، ضمن اینکه استایل شما نیز بستگی به انتخاب جوراب همراه این کفش‌ها را دارد. جوراب‌های کوتاهی که دوستشان داریم برای زمستان مناسبند.

قانون شماره دو؛ اگر نمی‌خواهید مچ پا دیده شود، جوراب ساق بلند مات بپوشید. هنگامی که شما یک بوت کوتاه و یک شلوار پاره شده دارید اما نمی خواهید پوستتان دیده شود (مثلا اگر هوا سرد باشد) یک جوراب سیاه متوسط یا جوراب بلند تا زانو بپوشید. جوراب پشمی مشکی و مات از نظر بصری پای شمارا کشیده‌تر و لاغرتر نشان می‌دهد.

قانون شماره سه؛ با کفش‌هایی که نیازی به دیده شدن جوراب ندارند، جوراب بپوشیم؟ جواب این سوال بله است، یک سری جوراب‌های کوتاه که دارای ترمز داخلی هستند مانع سر خوردن پای شما داخل کفش می‌شوند، ضمن این‌که برای جلوگیری از تعریق کف پا گزینه‌ای بهتر از این نوع جوراب‌ها نیست. این جوراب‌ها هیچ سطحی از روی پای شمارا نشان نمی‌دهند.

قانون شماره چهار؛ اگر تمایلی به دیده شدن مچ پا ندارید، جوراب مورد علاقه‌ی خود را بپوشید. هنگامی که شما از کفش‌های روزانه‌ی خود استفاده می‌کنید، مچ پای خود را گرم و امن نگه دارید،از رنگ‌های متضاد با کفش استفاده کنید، سعی کنید جوراب شما الگوهای جالبی داشته باشد تا آن را از کاربردی به فشن تغییر دهید.

قانون شماره پنج؛ خب، خب، ما میدانیم که این بسیار مسخره است، این بر خلاف تمام چیزهاییست که به ما آموزش داده شده، ایا مد نیز همین را میخواهد؟ اکثر کسانی که از مد نیز دور بوده‌اند می‌دانند که احتمالا این یک نقص در مد است، اما شخصی، در جایی تصمیم گرفت که جوراب با صندل را به عرصه‌ی مد بیاورد و ما در این روزها بیشتر شاهد آن هستیم. این ترندهای جدید و عجیب غریب گاهی مانند پتکی بر سرمان کوبیده می‌شود که آیا آنقدر برای پوشیدن چنین چیزی جوان و جسور هستیم؟